“Миргородводоканал” треба передати місту: комісія облради з питань ЖКГ про ситуацію із водопостачанням у Миргороді


Під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. Об этом сообщает mungaz.in.ua со ссылкой на СМИ.

У ньому взяли участь заступник перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, т. в. о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, депутати обласної ради, представники структурних підрозділів ОДА та комунальних підприємств.

Комісія розглянула 17 питань порядку денного. Кілька з них стосувалися комунальних підприємств “Миргородводоканал” та “Полтававодоканал”.

Зокрема, проголосували про призупинення рішення облради від 21 грудня 2018 року про приєднання обласного КП “Миргородводоканал” до КП Полтавської облради “Полтававодоканал”.

Нагадаємо, через складний технічний і фінансовий стан першого курортне місто Миргород, яке вважають візитівкою області, ледь не залишилося без води після того, як вийшло з ладу два водозабори.

Міський голова Миргорода Сергій Соломаха висловив готовність взяти підприємство на утримання міста.

“Ще у травні було підготовлене рішення про передачу обласного підприємства “Миргородводоканал” місту, але сесія не відбулася, і паралельно обласна рада прийняла рішення про приєднання до “Полтававодоканалу”. Таким чином, зараз підприємство в стані реорганізації. Ми зберемо позачергову сесію міськради і підготуємо звернення про передачу підприємства місту”, – зазначив він.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/myrhorodvodokanal-treba-peredaty-mistu-komisiia-oblrady-z-pytan-zhkh-pro-sytuatsiiu-iz-vodopostachanniam-u-myrhorodi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя