Путін погрожував Януковичу відібрати півкраїни, якщо він підпише асоціацію - Москаль

Путін погрожував Януковичу відібрати півкраїни, якщо він підпише асоціацію — Москаль
Путін погрожував Януковичу відібрати півкраїни, якщо він підпише асоціацію — Москаль

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль заявив, що Путін погрожував Януковичу відібрати Крим, Харківську, Луганську, Донецьку, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську і Одеську області України.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю, новину передає "Преса України".

"Коли я очолював в Раді комісію з розслідування вбивств на Майдані, я зустрівся з людиною з близького оточення Януковича. Ось що він розповів. Перед Вильнюсським самітом Янукович літав до Москви на зустріч з Путіним і повернувся звідти дуже засмученим. Він зібрав найближче оточення і повідомив, що у Вільнюсі Україна нічого не підпише", — сказав Москаль.

Москаль стверджує, що Янукович пояснював це таким чином: "Путін мені сказав: якщо ти підписуєш угоду — ми забираємо у тебе Крим, Харківську, Луганську, Донецьку, Запорізьку, Херсонську, Миколаївську і Одеську області".

"Мене здивувало, що в цьому переліку не було потужної в промисловому відношенні Дніпропетровської області. Але росіяни вважають що вона належить до Центральної України. Янукович відповів, що тоді ми не отримаємо кредит від МВФ. Путін пообіцяв допомогти грошима", — додав він.


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/40161-putin_pogrohuvav_janukovichu_vidibrati_pivkrajini_jakshcho_vin_pidpishe_asotsiatsiju_-_moskalj”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя